Naši lékaři 
   
MVDr. Eva Mikulicová

Zakladatelka naší veterinární praxe. Promoce na Vysoké škole veterinární v r. 1972. Po promoci krátkodobě v terénní službě na OVZ Mladá Boleslav, poté ve Výzkumné stanici pro chov koní ve Slatiňanech. Od roku 1974 na Státním veterinárním ústavu ve Vratislavicích n.N. v laboratoři pro diagnostiku vztekliny a zároveň jako vedoucí Referenční laboratoře pro diagnostiku chorob domácích a volně žijících masožravců. Od roku 1978 ve Východočeské ZOO ve Dvoře Králové n. L. jako veterinární lékařka se specializací na šelmy a opice a současně jako vedoucí mikrobiologické laboratoře Výzkumného ústavu Vč. ZOO. V letech 1987-1990 v Okresním veterinárním zařízení Chomutov - obvodní veterinární lékař. Od roku 1990 - Zoologická zahrada Ústí nad Labem jako zoolog se specializací na kopytníky. V roce 1994 zahájen provoz soukromé veterinární ordinace, která se postupně rozšířila do současné podoby. I. atestace v r. 1975 II. atestace v r. 1983 Zájmy: chov psů, vlastní chovná stanice, mnohaleté zkušenosti s chovem. Nyní již užívá zaslouženého důchodu.

   
MVDr. Ondřej Mikulica

Narozen v roce 1972. Fakultu všeobecného veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické university v Brně ukončil v roce 1998. V listopadu 1997 absolvoval měsíční studijní stáž na Klinice chirurgie a ortopedie Vysoké školy veterinární ve Vídni, na jaře 1998 pak týdenní pobyt na Veterinární fakultě v belgickém Gentu.

Během studia se věnoval ve volném čase sportovnímu a služebnímu výcviku psů. Se svou fenou německého ovčáka složil zkoušky ZV1-2, IPO 1-3, SchH1 a v roce 1998 se úspěšně kvalifikovali na Přebory Moravsko-slezského kynologického svazu. V letech 1996-98 vedl výcvik psovodů jedné brněnské bezpečnostní agentury a spolupracoval s kanadským výcvikovým střediskem zabývajícím se přípravou služebních psů pro policii Kanady a USA.

Nyní se ve volném čase věnuje aktivně myslivosti.

V naší veterinární ordinaci pracuje od svého absolutoria. Specializuje především na chirurgii a ortopedii.

   

 MVDr. Soňa Vlková

Životopisné údaje budou doplněny později.